Le Petit Trou

  • piątek, 22 kwiecień 2016 00:00
|  
(0 votes)

Prezentujemy Wam markę unikalną markę bielizny Le Petit Trou dla seksownych kobiet kochających modę. Ta zmysłowa bielizna zaprojektowana została przez znakomitą stylistkę Zuzannę Kuczyńską. Autorka stworzyła markę Le Petit Trou z potrzeby posiadania bielizny zmysłowej, pięknej i wygodnej - innej niż ta dostępna na rynku. Subtelna i prowokująca bielizna uwodzi koronkami, prześwitami i figlarnymi wycięciami. 

 Le Petit Trou - Pas do pończoch Blanche

Pas do pończoch Le Petit Trou Blanche z marszczeniem w talii zapinany na złoty haczyk.

Jedwabne kimono Le Petit Trou - Emmanuelle

Le Petit Trou - Jedwabne kimono Emmanuelle z szerokimi rękawami z paskiem do wiązania w talii.

Tiulowe figi Nicole z Le Petit Trou, z tyłu z łezką spięte złotą klamerką na pośladkach, Tiulowy stanik Juliette wykończony falbanką u dołu.

Galeria zdjęć i sklep z bielziną Le Petit Trou.

Zuzanna Kuczyńska o marce Le Petit Trou:

Fascynuje mnie moda i wszystko, co piękne. Jestem autorką licznych okładek i sesji mody w jednym z czołowych  magazynów w Polsce. Odpowiadam za wizerunek wielu gwiazd i osób publicznych. Wierzę, że bielizna ma magiczną moc - będąc blisko ciała stymuluje umysł, wpływa na nastrój, emocje, poczucie własnej wartości. Jest pełna sprzeczności - subtelna i prowokująca, zabawna i uwodzicielska, luksusowa i przystępna. Zadbałam nie tylko o jakość bielizny, ale również o jej opakowanie. Dzięki temu figi z Le Petit Trou w pięknym opakowaniu są fantastycznym prezentem nie tylko dla Ciebie, ale również osoby Ci bliskiej.

Zapraszamy do oglądania i zakupu najnowszych propozycji bielizny Le Petit Trou.

Ta nietuzinkowa polska marka seksownej bielizny Le Petit Trou hołduje nowoczesną kobietę i jej kobiecość.

Staram się, by projekty były z przymrużeniem oka, a to wyklucza wulgarność – mówi Kuczyńska. W wyborze materiałów kierowałam się tym, by były świetne jakościowo, ale przy okazji idealnie dopasowywały się do ciała. By bielizna była po prostu wygodna i praktyczna. Zrobiłam wiele prób, zanim wybrałam najlepszą opcję.

Zapraszamy do oglądania i zakupu najnowszych propozycji bielizny Le Petit Trou.

INFORMACJE DODATKOWE:

Zdjęcia i materiały prasowe pochodzą od właściciela marki Le Petit Trou. Sklep z bielizną Le Petit Trou.

ABOUT LE PETIT TROU

I created Le Petit Trou because of the need to have sensual, beautiful and comfortable lingerie. I am fascinated by fashion and everything that is beautiful. I am the author of numerous covers and fashion spread in one of the leading magazines of the industry. I am responsible for the image of many stars and public figures. I believe that lingerie has the magical power – being close to the body it stimulates the mind, affects  the mood, emotions and self-esteem. It is full of contradictions – subtle and provocative, funny and seductive, luxurious and affordable.

Thanks to that, Le Petit Trou panties in a beautiful box are a perfect gift for you, but also for your close ones. 

Zuzanna Kuczynska

SHOP Le Petit Trou

 

Media