Magda Butrym

  • piątek, 20 maj 2016 00:00
|  
(1 Vote)

Magda Butrym to luksusowa marka ready-to-wear założona w 2014 roku przez projektantkę Magdalenę Butrym oraz jej partnerkę biznesową Aleksandrę Halembę. Dyrektorem artystycznym marki jest Jolanta Aerts. Projekty Magdy Butrym są kierowane do wymagających kobiet poszukujących unikalnych ubrań wykonanych w najwyższej jakości. Marka wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów poprzez łączenie szlachetnych tkanin z kunsztownym rzemiosłem.

Wykorzystanie ręcznego rzemiosła leży u podstaw projektów Magdy Butrym. Na kolekcje marki składają się z ubrania z ręcznie plecionych tkanin i skór, ręcznie składanych metalowych elementów oraz ręcznie haftowane.

Nasi rzemieślnicy pochodzą z różnych regionów Polski, między innymi z Podhala, Śląska i okolic Warszawy. Zaangażowanie i pasja jaką wkładają w swoją pracę jest odzwierciedlona w drobiazgowo wykonanych produktach marki.

W kreacje Magdy Butrym chętnie ubierają się takie celebrytki jak Rosie Huntington Whiteley, Sara Boruc, Anja Rubik, Kim Kardashian, Elizabeth Olsen, Taylor Hill, Magda Frąckowiak czy Chrissy Teigen. 

Poniżej przedstawiamy Lookbooki ostatnich kolekcji Magdy Butrym.

Kolekcja Magdy Butrym wiosna lato 2016 (ss16):

Kolekcja Magdy Butrym jesień zima 2015/2016 (aw15):

Kolekcja Magdy Butrym wiosna lato 2015 (ss15):

Kolekcja Magdy Butrym jesień zima 2014/2015 (aw14):

INFORMACJE DODATKOWE:

Zdjęcia i materiały prasowe pochodzą z serwisu marki.