BRUNO NOWI lato'16&zima'17

  • wtorek, 14 czerwiec 2016 00:00
|  
(0 votes)

Moda to fascynująca przygoda, w której każdego sezonu tworzysz coś od podstaw. Innowacyjne tkaniny z całego świata, ponadczasowa konstrukcja, wygoda i jakość, a przede wszystkim pasja podczas tworzenia. To wszystko czym jest BRUNO NOWI.

Propozycja BRUNO NOWI na lato  to przede wszystkim prostota i minimalistyczna forma. Odzież idealna na lato, delikatna, przewiewna.

Marka została wykreowana przez Annę Wiśniowską, która jest absolwentką THE FASHION INSTITUTE OF DESIGN AND MERCHANDISING w Los Angeles. W trakcie studiów brała udział w wystawie najlepszych dyplomów w FIDM MUSEUM & GALERIES, wcześniej została zwycięzcą konkursu na projekt torby promującej uczelnię w Kaliformii. Debiutowała w 2013 roku na pokazie Wiśniowski Fashion Show, prezentując kolekcję stworzoną z materiałów wykorzystywanych w produktach firmy. Pokaz miał na celu promowanie marki Wiśniowski. Następnie kolekcję pokazano w galerii sztuki w Krakowie podczas miesiąca fotografii. 

Wkrótce w sprzedaży będzie dostępna nowa kolekcja jesień 2016/ zima 2017:

Film pochodzący z zaplecza sesji BRUNO NOWI (MAKING OF, BACKSTAGE) kolekcji jesień/zima 2014/2015. Pod artykułem video promujące kolekcję AW2014.

INFORMACJE DODATKOWE:

Zdjęcia i materiały prasowe pochodzą z serwisu marki BRUNO NOWI.

Media