Regard zna kobiece potrzeby

  • środa, 06 lipiec 2016 00:00
|  
(0 votes)

KOLEKCJA SPRING/SUMMER 2016

Nowa kolekcja Regard „Spring/Summer 2016” przyciąga lekkością tiulu, delikatnością oryginalnych dekoltów i niespotykanymi deseniami. Kolekcja pełna jest pasji i harmonijnego piękna. Bazą są pastele oraz kolory przywołujące na myśl sezonowe owoce. Soczyste i orzeźwiające barwy zaczerpnięte z bliskości z naturą, przypominające wiosenno-letni świat kwiatów.  Dla równowagi pojawia się kilka mocniejszych, bardziej zdecydowanych barw, dla kobiet odważnych i lubiących wyzwania jakie stawia moda. W tej kolekcji wszystko jest dozwolone. Sklep: SHOWROOM

Klasyka i awangarda to kolejne modne słowa trwającego sezonu, które trafnie określają ideę naszych tegorocznych projektów.  Zawsze pamiętamy o potrzebach naszych Klientek mając nadzieję, że razem z nami stworzą w tym sezonie swój własny, niepowtarzalny i indywidualny styl.

Sklep: SHOWROOM

Sklep: SHOWROOM

REGARD

INFORMACJE DODATKOWE:

Regard to wizja kobiety pewnej siebie, niezależnej i otwartej na wyzwania, a jednocześnie delikatnej, kuszącej, tajemniczej. Każda nasza kolekcja to ukłon w stronę klasyki połączonej z awangardą. Tworzymy. Inspirujemy. Realizujemy marzenia.

Regard powstał w 1995 roku z wielkiej miłości i pasji do mody. Pomysł zrodzony podczas jednej z podróży do Francji, stał się fundamentem pod budowę firmy, której znakiem rozpoznawczym jest jakość na poziomie europejskim. Teraz, po ponad dwudziestu latach, Regard nadal działa jako rodzinna firma z własnym zapleczem produkcyjnym, które jest stale rozwijane i unowocześniane.

Nasza marka jest stworzona i prowadzona przez kobiety, dlatego tak dobrze zna kobiece potrzeby.  Wybór sukienek Regard to… wybór doskonały.

Zdjęcia i materiały prasowe pochodzą od właściciela marki REGARD. Gdzie kupić sukienki marki REGARD? Sklep: ¦ REGARD

Media