FINKE

  • poniedziałek, 11 lipiec 2016 00:00
|  
(0 votes)

FINKE - to ubrania robione na drutach i szydełku w 100% z naturalnych surowców. Główne założenia marki to wygoda, prostota i ponadczasowość. Przy tworzeniu projektów najważniejsze jest staranne wykonanie, dbałość o najmniejszy szczegół oraz wysoka jakość produktów. Marka założona przez Sandrę Tillinger w 2015 roku.

W najnowszej letniej kolekcji można znaleźć długie bawełniane kardigany ręcznie dziergane, szydełkowane sukienki w stylu boho, bluzki z odkrytymi ramionami a także bikini! Nasze stroje kąpielowe wykonane są w 100% z bawełny, dlatego można sie w nich kapać, nie ulegają rozciągnięciu, pod wpływem wody zachowują się jak każdy strój kąpielowy! Zatem śmiało możemy korzystać z nich w upalne dni na plaży!  ;) 

Sklepy:  ¦ SHOWROOM ¦ PAKAMERA

Ubrania FINKE są tworzyono dla osób świadomych! Główną zasadą jest robienie rzeczy z surowców naturalnych. Sandra chce uświadamiać coraz większej części społeczeństwa, że to z czego zrobione są ubrania jest ważne! FINKE korzysta z takich surowców jak wełna, alpaka, len, jedwab, bawełna czy merynos, dzięki temu swetry oddychają, latem gdy jest ciepło chłodzą, natomiast zimą zatrzymują ciepło naszego ciała i możemy być pewni, że nie zmarzniemy! A co najważniejsze takie ubrania mamy na lata

Sklepy:  ¦ SHOWROOM ¦ PAKAMERA

INFORMACJE DODATKOWE:

Gdzie kupicie kolekcje FINKE ?: ¦ SHOWROOM ¦ PAKAMERA

Zdjęcia i materiały prasowe pochodzą od Sandry Tillinger, właścicielki marki FINKE.

 

 

Media