White Rvbbit

  • czwartek, 14 lipiec 2016 00:00
|  
(0 votes)

White Rvbbit to nowa marka ekskluzywnej bielizny damskiej, inspirowana magiczną przygodą Alicji z Krainy Czarów. Choć na rynku zadebiutowała zaledwie półtora miesiąca temu, to zainteresowanie brandem nie pozostawia wątpliwości: pięknej bielizny nigdy dość!

White Rvbbit

Pierwsza kolekcja składa się z czterech kompletów, projektowanych, testowanych, szytych i ręcznie wykańczanych w Polsce. To z jednej strony mało, bo sieciówki oferują kilkadziesiąt takich modeli, a z drugiej strony dużo, bo tu każdy model jest poddany półrocznym testom. Komplety głównej linii składają się z biustonosza, fig i pasa do pończoch, wykonanych z tiulu, delikatnych koronek i haftów. Bielizna jest miękka, nie posiada usztywnień, jednak dzięki specjalnej konstrukcji stabilnie modeluje ciało. Za każdym z kompletów kryje się  inna historia, jednak cel jest zawsze ten sam: wyczarowanie bielizny na tyle zmysłowej, by budziła pożądanie, a przy tym na tyle wygodnej i stabilnej, by nosić ją od rana do nocy.

White Rvbbit

Skąd więc nawiązanie do baśniowej Krainy Czarów? Produkty White Rvbbit to nie tylko stanik, który założysz na randkę czy do pracy. To namacalny dowód na to, że istnieją rzeczy, dzięki którym czujemy się piękniejsze, pewniejsze siebie, wyjątkowe. Przyjmujesz zaproszenie białego królika i jak Alicja wkraczasz do swojej prywatnej magii -  mówi Katarzyna Witkiewicz, założycielka marki. By jednak ktoś dostał magię, ktoś inny musi być tym królikiem. - Z kilkunastu modeli wybraliśmy cztery, które jako pierwsze podbiły serca naszych testerek, sprawdzaliśmy w nich niemal każdą nitkę i po kilkumiesięcznej pracy daliśmy je do finalnych odszyć. Detale, takie jak perełki lub ozdobne gumki w Queen of Lace wszywamy ręcznie już po złożeniu zamówienia - w ten sposób wiemy, że robimy to dla konkretnej kobiety - Natalii, Ani czy Weroniki. To zdecydowanie najbardziej magiczny moment całego procesu produkcji.

White Rvbbit

Choć marka zaczęła od czterech modeli, to trwają testy kolejnych kompletów. Równocześnie powstaje też linia Mad Cat, gdzie podstawą inspiracji są subtelne, romantyczne detale, takie jak ozdobny tył stanika Mad Cat No.1. W tej linii nie ma pasów, bo jest przeznaczona do lekkich, subtelnych stylizacji.

White Rvbbit

Wszystkie produkty bielizny White Rvbbit są obecnie dostępne w trzech rozmiarach - S, M, L. Większe rozmiary zostaną wprowadzone dopiero po pozytywnych testach delikatnych wzmocnień, które odpowiednio wymodelują bardziej wymagające biusty. Nie sztuką jest po prostu odszyć stanik w większym rozmiarze - sztuką jest sprawić, by kobieta pokochała go od pierwszego założenia. 

INFORMACJE DODATKOWE:

Zdjęcia i materiały prasowe pochodzą od właściciela marki White Rvbbit.