bynamesakke

  • środa, 20 lipiec 2016 00:00
|  
(0 votes)

Bynamesakke niezmiennie wyznając filozofię prostoty i komfortu, swoją kolekcję wiosna-lato 2016 stworzyło w oparciu o harmonię panującą w naturze. Miękkie, przyjemne w noszeniu tkaniny jak bawełna Supima® oraz Tencel®, w kolorach zaczerpniętych wprost z otaczającego nas świata. Znajdziemy tutaj delikatne odcienie błękitnego nieba, ciemne jak sztormowe fale granaty poprzez delikatne róże i kolory lawendy oraz subtelne szarości. Dla wielbicielek wyrazistych kolorów nie zabraknie koloru maliny, turkusu czy indygo. 

Fascynacja naturą, jak podkreśla założycielka bynamesakke Iza Keyes, zawsze będą stanowić ważną część kolekcji. Naturalność jest dla mnie niezmiernie ważna jako zasada w życiu, ale także jako inspiracja dla kolorów przenoszonych na ubrania. Inspiracji szukam wszędzie podczas podróży, zwykłego spaceru.

Oprócz basicowych t-shirtów czy długich sukienek, zdecydowaliśmy się podkręcić klasykę i uszyć koszule, koszulowe tuniki, które specjalnie farbujemy. Pochlapaliśmy także farbą sukienki i long sleevy. 

Sklep: SHOWROOM ¦ 

Sklep: SHOWROOM ¦ 

INFORMACJE DODATKOWE:

Historia marki bynamesakke zaczyna się w 2008 roku. Najpierw postawili na prostotę, potem byliśmy bardziej stylowi. Ostatecznie poszukiwanie idealnych materiałów i wyglądu dobiegło końca. Bynamesakke nie ma określonego wieku ani ojczyzny – jedyną pewną rzeczą w tej historii jest nasza pasja i zrozumienie tego, czego chcą ludzie. To historia tworzenia ubrań dla każdego i poszukiwania idealnego T-shirtu.

Gdzie kupicie produkty BYNAMESAKKE? Sklep: ¦ SHOWROOM ¦ 

 

 

Media