Dear Eco - Organic Baby Wear

  • wtorek, 19 lipiec 2016 00:00
|  
(0 votes)

Dear Eco – Organic Baby Wear

Kolekcja Dear Eco, wykonana z najwyższej jakości bawełny organicznej, będąca efektem pracy polskich i norweskich zespołów, dedykowana jest dzieciom od chwili narodzin do 18 m-ca życia.

Nasza kolekcja jest wynikiem starannie przemyślanej selekcji, dzięki czemu oferowane przez nas ubranka łączą w sobie wszystko to, czego wymaga dziecko, rodzic oraz środowisko, w którym żyją. Nie korzystamy z utartych schematów - proponujemy własne fasony, będące połączeniem wygody, bezpieczeństwa i unikalnego stylu. Całość zamykamy w gustowne opakowania, które są dowodem na to, że ekologia wcale nie wyklucza elegancji.  Zdajemy sobie sprawę, że tworzymy dla wyjątkowo wymagającego Klienta i z pełną świadomością możemy powiedzieć, że nasze produkty zasługują na jego zaufanie.

Dear Eco to marka inspirowana potrzebami najmłodszych, której idea została zaczerpnięta z Norwegii. Kraju, gdzie poczucie jedności z naturą jest wyjątkowo mocno zakorzenione. Dear Eco tworzy ubranka dla najmłodszych z najwyższej jakości, zbieranej ręcznie bawełny organicznej, przykładając ogromną wagę do wyboru najlepszych materiałów dla wrażliwej, dziecięcej skóry. Dear Eco to marka, za którą stoi przekonanie, że ekologia nie wyklucza elegancji i uroku – ubranka cechuje oryginalność i niepowtarzalny styl.

Dear Eco to polsko – norweska marka oferująca oryginalną kolekcję ekskluzywnych i ekologicznych produktów dla dzieci od momentu narodzin do 18 miesiąca życia. Miękkie i delikatne w dotyku ubranka i akcesoria tworzone są w zgodzie ze światem natury z najwyższej jakości, ręcznie zbieranej bawełny organicznej. Produkty Dear Eco to idealna odpowiedź na potrzeby wrażliwej i wymagającej skóry noworodka. Wykonane bez użycia szkodliwych substancji  z należytą starannością i dbałością o każdy szczegół, nie wywołują reakcji alergicznych i są całkowicie bezpieczne dla maluszka. Autorski print ubranek i gustowne opakowania dodatkowo podkreślają unikalny charakter marki  i wyróżniają ją spośród innych propozycji dla najmłodszych.

Sklep: ¦ SHOWROOM kids

Poniżej sesja dziecięca w ubrankach Dear Eco:

Ubranka i akcesoria Dear Eco są w pełni bezpieczne dla delikatnej i wrażliwej skóry dziecka, odpowiednie także dla maluszków, zmagających się z alergią. Bezpieczeństwo ubranek poświadczone jest standardem GOTS. Dear Eco. Your Natural Choice.

Dear Eco

INFORMACJE DODATKOWE:

Zdjęcia i materiały prasowe pochodzą Dear Eco. 

Gdzie kupicie ubranka dla dzieci Dear Eco? Sklep/shop: ¦ SHOWROOM kids

 

 

Media