Robert Czerwik [RC]

  • poniedziałek, 25 lipiec 2016 00:00
|  
(0 votes)

Dwie natury kobiety w interpretacji projektanta Roberta Czerwika [RC] to opowieść o „pięknie” pragnącym i śniącym o wolności. Opowieść o anielskiej pokorze i demonicznym buncie w świecie z pogranicza magii. Kolekcje powstające w RC Atelier to ukłon w kierunku świadomych siebie kobiet gotowych by marzyć i o te marzenia walczyć. Wszystko zaczęło się od naszkicowania pióra, które stało się motywem przewodnim w tych luksusowych i wyjątkowych kolekcjach.

Kolekcja BLACK stworzona w RC Atelier to ukłon w kierunku świadomych siebie kobiet gotowych by marzyć i o te marzenia walczyć.

Kobiecość w interpretacji projektanta Roberta Czerwika to opowieść o „pięknie” pragnącym i śniącym o wolności. Opowieść o pokorze i buncie w świecie z pogranicza magii. Głęboka, tajemnicza czerń stała się idealnym tłem dla motywu przewodniego kolekcji jakim jest „pióro”. Tym razem lśni ono złotem podkreślając wyjątkowość tej luksusowej, limitowanej kolekcji.

W skład kolekcji wchodzą m.in. sukienki, bluzki, spódnice, spodnie, oraz suknie wieczorowe. Pełna kolekcja BLACK jest dostępna w showroomie RC.

KOLEKCJA WHITE - suknie ślubne. 

Ambicją zespołu RC jest tworzenie unikatowych sukien ślubnych, niepowtarzalnych i ponadczasowych.

Inspirując się klasyką i krawiectwem haute couture. Indywidualne projekty podkreślone są ręcznym wykończeniem oraz autorskimi haftami i aplikacjami. Suknie z pracowni RC charakteryzuje wysoki poziom estetyki i wykonania w połączeniu z najwyższą jakością naturalnych tkanin.

Ulubionym przez projektanta  motywem dekoracyjnym kolekcji ślubnej jest „pióro” będące esencją anielskiej czystości i delikatności.

Pełna kolekcja kreacji ślubnych jest dostępna w showroomie RC gdzie można również spotkać się z projektantem i wspólnie z nim stworzyć wymarzoną i jedyną w swoim rodzaju suknię ślubną.

INFORMACJE DODATKOWE:

Projektant Robert Czerwik jest absolwentem wydziału grafiki POSSP, stażystą wydziału fotografii francuskiej Akademii Sztuki ESCAT, absolwentem katedry mody ASP w Łodzi oraz laureatem wielu konkursów i nagród m.in. Nagrody Specjalnej Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Dekoral Fashion Awards, Fashion Designer Awards i Nagrody Specjalnej Magazynu VIVA Moda.

Moda w jego życiu była od zawsze. To wielka młodzieńcza miłość, która przetrwała różne etapy jego życia i trwa do dziś.

Specjalizacje, które zdobywał takie jak grafika, jubilerstwo czy ceramika były efektem poszukiwania artystycznego miejsca. Wydział Tkaniny i Ubioru był bardzo świadomy wyborem na artystycznej drodze i konsekwencją wielkiego zamiłowania do mody.

Robert nie bawi się modą. Choć to takie dziś popularne. Modę traktuje poważnie i z pełnym szacunkiem dla jej historii i wielkich modowych autorytetów.

Dziś nosi miano „projektanta”. Słowo to w przypadku Roberta zawiera wielokierunkowe, artystyczne wykształcenie i wielką pasję.

Zdjęcia i materiały prasowe pochodzą z serwisu prasowego Roberta Czerwika.

RC ATELIER / SHOWROOM / OFFICE: Warszawa, Ul. Nowogrodzka 10/12 / Tel. 508044572, Mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.www.robertczerwik.com

 

Media