Sun.Sea.Salt

  • wtorek, 26 lipiec 2016 00:00
|  
(1 Vote)

Sun.Sea.Salt to nowa polska marka specjalizująca się w ręcznie robionych, szydełkowanych strojach kąpielowych. Inspiracją do powstania pierwszej kolekcji była fascynacja niepowtarzalną atmosferą jednej z hiszpańskich Wysp Kanaryjskich Fuertaventury oraz kulturą surferów, rozpropagowaną przez kultowy zespół Beach Boys. Tak samo jak wakacyjne przeboje amerykańskiego zespołu nawiązywały do swobodnego życia w otoczeniu szumu fal, tak kostiumy Sun.Sea.Salt kojarzą się z jedynym w swoim rodzaju klimatem piaszczystych plaż Fuerty, zabawą i beztroską.

W ofercie Sun.Sea.Salt znajdują się zarówno stroje bikini jak i kostiumy jednoczęściowe. Wszystkie mają wspólny mianownik – są w całości ręcznie robione na szydełku i są bardzo seksowne. Wielkim atutem jest fakt, że w strojach można pływać, ponieważ zawierają w sobie stretch, który pozwala na utrzymanie fasonu kostiumu nawet pod wpływem działania wody.

Marka stawia na kolekcje resort, wychodząc tym samym naprzeciw oczekiwaniom klientek preferujących egzotyczne wakacje w zimniejszych miesiącach roku. Sun.Sea.Salt to doskonałe połączenie tradycyjnego rękodzieła z seksownymi krojami bikini, w których można poczuć się pewnie i podkreślić swój styl nawet podczas urlopu. Plaża, opalone ciała i i włosy pofalowane od słonej morskiej wody nigdy nie komponowały się lepiej ze strojami kąpielowymi.

Sklepy:  ¦ SHOWROOM ¦

INFORMACJE DODATKOWE:

W sesji wizerunkowej wzięła udział krajowa modelka Ludwika Cichecka prezentując ręcznie wykonane stroje na swoim opalonym ciele. Zdjęcia w warszawskim Lake Parku zrobiła Wiktoria Kalbarczyk. Za stylizację odpowiadała właścicielka marki Agnieszka Łoza. Stroje Sun.Sea.Salt dostępne są w sklepie internetowym SHOWROOM. Materiały prasowe i zdjęcia - Sun.Sea.Salt

Gdzie kupicie kolekcje Sun Sea Salt ? -->  ¦ SHOWROOM ¦

Media