polanka

  • środa, 27 lipiec 2016 00:00
|  
(0 votes)

Zapowiedź sezonu 2017 i przegląd wcześniejszych kolekcji projektu Polanka.

Delikatna kobiecość, podskórnie kipiąca namiętnością, jest ponadczasową deklaracją stylu polanki. To też jest tajemnicą sukcesu tej młodej polskiej marki. Każda kolekcja składa się z rzeczy typu basic z kreatywną dozą minimalizmu. Klasyczne fasony wzbogacone o nieoczywiste, zaskakujące elementy tak jak płaszcz zapinany na magnesy czy kombinezon z uwodzicielskim rozcięciem na plecach. Utylitarność polanki sięga również do kieszeni, które można znaleźć nieoczekiwanie na każdym projekcie. Każdy element kolekcji łączy się z każdym. Polanka z łatwością przekonuje, że w stylu chodzi o indywidualny charakter i zachęca do swobodnych oraz eklektycznych interpretacji swoich projektów.

Polanka jest jedną z tych marek, które prostym stylem chwytają za serce. Entuzjastkami marki w krótkim czasie stały się między innymi Hanna Lis, Paulina Sykut-Jeżyna, Paulina Chapko, Olga Bołądź.

Polanka powstała z myślą o nowoczesnych kobietach, które cenią zarówno wielkomiejski styl, jak i spokój oraz harmonię. Polanka stawia przede wszystkim na wygodę i prostotę. Ubiera, a nie przebiera. Projekty obejmują klasyczne połączenia w intrygującej odsłonie, które mają podkreślić indywidualną osobowość klientki.

„Kobieta zmienną jest” – to dewiza marki. Zgodnie z nią, Polanka szyje ubrania na niemal każdą okazję. Uniwersalne? Eleganckie? Wygodne? Każda nowoczesna kobieta znajdzie wśród projektów stylizację na co dzień, zestaw do pracy, ale również intrygującą propozycję na wieczorne wyjście.

Kolekcja Polanka ESSENCE 2016 

Sklep/Shop: PAKAMERA ¦ POLANKA fashion

SEZON 2015/16 KOLEKCJA UNIVERSE

Kolecja UNIVERSE.

W niej kobieta znajdzie od bluzek, spódnic, sukienek i kombinezonów poprzez cieplutkie szale, kardigany i płaszcze z wełny z owiec i kóz kaszmirskich. Kolorystyka jest naturalna i stonowana, ale pojawia się wzór kratki. Dominują odcienie szarości, niebieskiego, granat, camel, a także ponadczasowa biel i czerń. Wszystko pasuje do wszystkiego, ponieważ polanka z łatwością przekonuje, że w stylu chodzi o indywidualny charakter i zachęca do swobodnych interpretacji swoich projektów.

Sklep/Shop: PAKAMERA ¦ POLANKA fashion

SEZON 2015 – KOLEKCJA SLOW

Kolekcja SLOW zrodziła się z miłości do tego co naturalne i w zgodzie z przyrodą. To niewymuszona, proste i funkcjonalne wzory. Wygoda, minimalizm i poczucie harmonii grają w kolekcji kluczową rolę. Podobnie jak dbałość o szczegóły i jakość materiałów.
Kolekcja stworzona wyłącznie z przyjaznych dla człowieka materiałów. Dominują kolory bliskie ziemi – gama odcieni niebieskiego, beże, szarości, grafity… ale i ponadczasowa biel i czerń.

Sklep/Shop: PAKAMERA ¦ POLANKA fashion

SEZON 2015 – KOLEKCJA CUPRO

Istnieje tkanina do złudzenia przypominająca jedwab… nazywa się CUPRO. Lekka, wytrzymała i doskonale przepuszczająca powietrze. A co istotne, jest niezwykle przyjemna w dotyku i noszeniu. Raz zakładasz ubranie z CUPRO i stajesz się jej wierną fanką, bo CUPRO uzależnia!

Tym razem w roli głównej tkanina CUPRO, która dodała kolekcji szczyptę elegancji i nonszalancji. W kolekcji są płaszcze, sukienki, spodnie, marynarki a także szorty i kurtki, w charakterystycznych kolorach dla kolekcji polanka – granat, grafit, ecru.

Sklep/Shop: PAKAMERA ¦ POLANKA fashion

INFORMACJE DODATKOWE:

Polanka powstała w 2012  roku za sprawą Anny Polańczyk. Autorka projektów postawiła na model biznesowy  oparty na uniwersalnej interpretacji mody dostosowywanej do potrzeb swoich  klientek.

Zdjęcia i materiały prasowe pochodzą od właścicielki marki Anny Polańczyk. 

Gdzie kupicie produkty POLANKA ? Sklep/Shop: PAKAMERA ¦ POLANKA fashion