BOSKAS - kokony dla mamy i dla dzieci

  • piątek, 12 sierpień 2016 00:00
|  
(0 votes)

Historia marki Boskas zaczęła się w 2006 roku od miśków. Na początku były to misie kolekcjonerskie, pojedyncze sztuki, potem okazało się, że misie cieszą się ogromnym powodzeniem i aby ułatwić sobie pracę, a klientom stworzyć możliwość zindywidualizowania własnego misia, powstał projekt „Wykończ misia” czyli zrób to sam. Misie okazały się hitem i nieustająco cieszą się powodzeniem. W ramach rozszerzania asortymentu firma Boskas zaczęła produkować różne, innowatorskie akcesoria dla dzieci – termofory z pestkami wiśni, ekomisie z owczą wełną, chusty do karmienia itp. Następnie pojawiły się ubranka dla dzieci po których nadeszła pora na KOKONY. 

Gdzie kupicie produkty Boskas's Teddies ? Sklepy: PAKAMERA ¦ SHOWROOM ¦ SHOWROOM kids

Kokon Boskas to tzw. ponczo, które sprawdzi się zarówno w domu jak i na zewnątrz. Dzięki sprytnie wszytym zamkom i specjalnej formie, według której zostały skrojone, po zapięciu suwaków zyskują formę kokona, w której można się zamknąć od dołu do góry. W tym wariancie można siedzieć wygodnie w cieple i nie robić nic, co w dzisiejszych czasach byłoby czasem wskazane. Ewentualnie można delegować zadania wskazując palcem, który to można wyjąć z kokona poprzez specjalny otwór na rękę. Próbowano też, ze skutkiem jak najbardziej pozytywnym, grać w kokonie w planszówki, karty, bingo, oglądać telewizję, czy w końcu pić lemoniadę na plaży.

Wśród kokonów można wyróżnić kokony swetrowe na chłodne wieczory oraz najnowszy, letni produkt firmy. Kokony w soczystych kolorach to propozycja na lato, na plażę, ale i na wieczorny spacer po nadmorskim deptaku. Idealnie sprawdzi się również jako ponczo, pod którym można przebrać się z pianki w kostium czy z kostiumu w sukienkę. Specjalna wewnętrzna kieszonka uchroni telefon przed lądowaniem w piasku co pięć minut. A po zdjęciu kokona, można się na nim ułożyć i wygrzewać w promieniach słońca.  

Sklepy / Shops: PAKAMERA ¦ SHOWROOM ¦ SHOWROOM kids

INFORMACJE DODATKOWE:

Zdjęcia i materiały prasowe pochodzą od Boska's Teddies 

Gdzie kupicie produkty Boskas's Teddies ? Sklepy: PAKAMERA ¦ SHOWROOM ¦ SHOWROOM kids

Media