RabbitRabbit!

  • sobota, 20 sierpień 2016 00:00
|  
(0 votes)

Wraz z nadejściem jesieni, RabbitRabbit! zabiera nas w podróż po baśniowym świecie, pełnym inspirujących wzorów, kolorów i połączeń. Najnowsza kolekcja, to esencja ducha marki: nie brakuje tu dziewczęcych fasonów i romantycznej atmosfery.

W kolekcji „Free Spirit” na pierwszy plan wysuwają się eklektyczne połączenia. Przeciwieństwa się przyciągają – zwiewnym jedwabiom towarzyszy mięsista, ciężka wełna, pojawiają się oryginalne zestawienia kolorów, materiałów, aplikacji. Inspirowane latami 70-tymi modele nawiązują do estetyki retro, ale i królującego na wybiegach trendu „granny chic”.

Kolekcja RabbitRabbit! to przede wszystkim zabawa formą, konwencją, trendami. Wzrok przykuwają niecodzienne połączenia faktur oraz fasonów, ciekawe detale. Królują tutaj wzory. Zwierzęce motywy pojawiają się w oryginalnej i zabawnej odsłonie: królik z logo wskakuje na sweter w odcieniu intensywnego oranżu, ptak w locie - symbol wolności, delikatności, wdzięczności - znalazł się na patchworkowej aplikacji jednej z kurtek. Poszczególne sylwetki wyróżniają modne kwiatowe printy i kolorowe pasy. Mocne nawiązanie do trendów widoczne jest wśród proponowanych przez markę fasonów: długości midi, kurtek-bomberek, przedłużanych płaszczy. Są też śmiałe inspiracje estetyką retro, takie jak kwiatowe nadruki czy charakterystyczne aplikacje, guziki i dziewczęce kołnierzyki, a także przypominające żabot wykończenia koszul i sukienek. Obok nich znalazło się miejsce dla prostych form: krótkich swetrów, eleganckich bluzek i spódnic. W efekcie powstała kolekcja charakterystyczna i oryginalna. RabbitRabbit! to baśniowa przygoda dla współczesnych romantyczek.

Sklep: RabbitRabbit! ¦

Sklep: RabbitRabbit! ¦

INFORMACJE DODATKOWE:

Rabbit Rabbit! to polsko-duńska marka odzieżowa, skupiona wokół pozytywnych emocji: ubrania mają wzbudzać radość. Inspiracje czerpane są z baśniowego, romantycznego świata, co przekłada się na wykorzystywane materiały. Dominują oryginalne printy oraz śmiałe połączenia faktur i kolorów. Eksperymenty z trendami zestawiane są z ponadczasową, kobiecą estetyką. Dla RabbitRabbit! bardzo ważna jest jakość wykorzystywanych materiałów oraz dbałość o najmniejszy szczegół. Wszystkie modele powstają w niewielkiej pracowni krawieckiej w okolicach Krakowa, gdzie doświadczone krawcowe czuwają nad każdym detalem.

Zdjęcia: Edyta Potrząsaj, Modelka: Estera Kos / Uncover Models, Makijaż i włosy: Katarzyna Raczyńska

W artykule wykorzystano zdjęcia i materiały prasowe pochodzące od właściciela marki. 

Gdzie kupicie produkty RabbitRabbit! ? Sklep RabbitRabbit!