Kolekcja MAJESTY od Cardio Bunny

  • poniedziałek, 22 sierpień 2016 00:00
|  
(0 votes)

Główną inspiracją do kolekcji Majesty były motyle, których ponad 3000 gatunków żyje właśnie w Polsce i są symbolem piękna i niezwykłej życiowej przemiany. Motyle jak inne owady mogą unieść 50 krotność masy swojego ciała - symbolizują niezwykłą siłę i moc, tak jak kobiety Cardio Bunny. Motyl symbolizuje duszę, piękno oraz ulotność. Jego przemiana z brzydkiej gąsienicy w pięknego motyla staje się parafrazą przemiany dziewczyny w piękną i dojrzałą kobietę.

Kolekcja Majesty Pre-Fall 2016 nawiązuje właśnie do motyli, których ponad 3000 gatunków żyje w Polsce i są symbolem niezwykłej życiowej metamorfozy. Ich ogromna siła jest niewiarygodna – pojedynczy motyl jest w stanie unieść aż 50 krotność masy swojego małego ciała co podkreśla wyjątkowość tych pięknych owadów. Kobieta Cardio Bunny jest równe silna i wyjątkowa – nie poddaje się, konsekwentnie dąży do celu i nie ogląda się na innych.

W kolekcji Majesty znajdziemy 17 nowych modeli ubrań, w tym aż 7 modeli szortów,między innymi szorty na pole dance. Chcąc być zawsze o krok do przodu, stale poszerzając asortyment, marka zdecydowała się na wprowadzenie kolarek – legginsów o długości kończącej się tuż przed kolanem, idealnych na letnie wycieczki rowerowe. Nowością są też bluzki z długim rękawem z odsłoniętym brzuchem, które idealnie sprawdzą się na sporty wodne typu wake czy kitesurfing.

Marka jak zwykle położyła ogromny nacisk na jakość materiałów, wprowadzając nowe dzianiny od włoskich, portugalskich, hiszpańskich i niemieckich producentów. W legginsach po raz kolejny została użyta apertura ITFINISH KELP, która aktywnie walczy z cellulitem dzięki zawartości algi morskich. Apertura wygładza skóra i powoduje szybsze spalanie tkanki tłuszczowej podczas treningu.

INFORMACJE DODATKOWE:

Zdjęcia i materiały prasowe pochodzą od właściciela marki Cardio Bunny.