TOMAOTOMO #BAROQ&ROLL

  • czwartek, 06 październik 2016 00:00
|  
(0 votes)

Założycielem i projektantem marki TOMAOTOMO jest Tomasz Olejniczak. Ten wszechstronny polski projektant mody to twórca bezkompromisowy i wierny swojej wizji artystycznej. Od początku swojej kariery konsekwentnie podąża własną drogą, kreując projekty bardzo charakterystyczne, budujące tożsamość marki i jej wysoką renomę. Tomasz Olejniczak z pasją tworzy projekty dla kobiet aktywnych i charyzmatycznych, ponad wszystko ceniących wysoką jakość. Tych, które przekonały się, że warto postawić na coś wyjątkowego acz kosztownego, niż kupić tanio coś sztampowego, popularnego i w gruncie rzeczy nijakiego.

Klientki kochają ubrania TOMAOTOMO by Tomasz Olejniczak, bo projekty te zawsze wyróżniają się doskonałym i podkreślającym atuty kobiety krojem, perfekcją wykonania oraz najwyższą jakością tkanin. Tomasz Olejniczak to projektant mody, który ma na swoim koncie prezentację kilku kolekcji na łódzkim Fashion Week oraz cztery autorskie pokazy. Jako jeden z nielicznych polskich designerów prezentował swoje projekty także na Vancouver Fashion Week.

Wiele kobiet chciałoby nosić ubrania, które tworzą renomowani projektanci mody. Z pewnością dużo Polek chciałoby chociaż raz w życiu założyć taki strój, który specjalnie dla niej opracują i uszyją znani polscy projektanci mody. TOMATOTOMO daje Paniom taką możliwość, także w przypadku, gdy proponowana oferta projektów gotowych nie spełnia oczekiwań. W TOMAOTOMO proponujemy opracowanie projektu indywidualnego, odpowiadającego pod każdym względem potrzebom i wymaganiom Klientki. Gwarantujemy zastosowanie najwyższej jakości materiałów oraz niepowtarzalny charakter każdej sukni, kostiumu czy innej części garderoby.

Z okazji 5 urodzin marki w Państwowym Muzeum Etnograficznym przy ul. Kredytowej odbył się jubileuszowy pokaz kolekcji Tomaotomo. Błyszcząca i pusząca kolekcja "Baroq i Roll" powstała z fascynacji barokiem i rock&rollem. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z pokazu mody.

Sklepy / Shops : SHOWROOM TOMAOTOMO by Tomasz Olejniczak ¦TOMAOTOMO - Mostrami 

Sklepy / Shops : SHOWROOM TOMAOTOMO by Tomasz Olejniczak ¦TOMAOTOMO - Mostrami 

W przypadku, gdy oferta projektów gotowych nie spełnia Pań oczekiwań, proponujemy opracowanie projektu indywidualnego, odpowiadającego pod każdym względem potrzebom i wymaganiom klientki. Gwarantujemy zastosowanie najwyższej jakości materiałów oraz indywidualny charakter, który sprawi zadowolenie z tego rodzaju współpracy.

Projektant Tomasz Olejniczak z wielką przyjemnością zaprojektuje dla Pani wyjątkową kreacje! 

INFORMACJE DODATKOWE:

W artykule wykorzystano zdjęcia Artura Kostkowskiego i materiały prasowe TOMAOTOMO. Artur Kostkowski od prawie 10 lat fotografuje pokazy mody, które obywają się w Polsce jak i poza jej granicami. Współpracuję z będącymi na rynku mody doświadczonymi i znanymi projektantami oraz z absolwentami szkół artystycznych takich jak : ASP w Łodzi, VIA Moda, Krakowskie Szkoły Artystyczne, MKSPU w Warszawie. Na stałe współpracuję w wydawnictwem Grupa Polska Press. Więcej informacji i zdjęć z pokazów mody jego autorstwa znajdziecie na jego oficjalnej stronie www.arturkostkowski.pl.

Media