Na planie sesji Reserved

|  
(0 votes)

Kampania Reserved na wiosnę – lato 2014 powstała przy udziale największych gwiazd ze świata modelingu, ich wybór oczywiście nie był przypadkowy. Do linii Modern wybrana została jedna z najbardziej rozchwytywanych obecnie modelek Frida Gustavsson, która jest ulubienicą takich projektantów jak Marc Jacobs, John Galliano czy Jean Paul Gaultier. Obok Fridy pojawił się holenderski top model Wouter Peelen, który pracował dla takich domów mody jak Trussardi, Z Zegna czy Hermes.

Na plan sesji zdjęciowej wybrano gorącą i egzotyczną Brazylię, której krajobraz podkreślił trendy w naszej najnowszej kolekcji. Zmiana kontynentu i bardzo długa podróż nie przeszkodziły ekipie RESERVED w intensywnej pracy. Tropikalny klimat nie demobilizował nikogo, choć musieliśmy zmierzyć się z zarówno z opadami jak i ostrym słońcem. Atmosfera na planie była genialna. Frida, która okazała się bardzo przyjazną i ciepłą osobą, już na samym początku złapała świetny kontakt z całą ekipą.

Niesamowity nastrój sesji podsycał też Wouter, który swoim uśmiechem, powalającą urodą i pełnym profesjonalizmem zachwycił wszystkich, a szczególnie damską część ekipy.

Po raz kolejny niezastąpiona okazała się również szwedzka stylistka Karin Smeds, która już od kilku sezonów przygotowuje dla RESERVED stylizacje oparte o najnowsze trendy. Dopracowuje je w najdrobniejszym szczególe, jest niezawodna, a jej obecność nieoceniona.

Mimo wymagających warunków na planie na twarzy Fridy i Woutera nie dało się rozpoznać zmęczenia. Obydwoje świetnie rozumieli się z naszym fotografem Mateuszem Stankiewiczem i całą ekipą pracującą podczas sesji na brazylijskich brzegach – mówi Agnieszka Łabuszewska, managerka marketingu RESERVED. Musieliśmy być skoncentrowani na sesji, zdjęcia trwały po kilkanaście godzin. Wyrafinowana i subtelna uroda Fridy oraz silny i męski charakter Woutera dodały kampanii ponadczasowego klimatu.

Zapraszamy do obejrzenia tego, co działo się za jej kulisami.

INFORMACJE DODATKOWE:

RESERVED to marka modowa, której kolekcje dostępne są w 11 europejskich krajach. Oferuje nowoczesne projekty inspirowane modą ze światowych wybiegów. Zarówno odważne propozycje projektantów jak i ubrania z linii na co dzień, od lat cieszą się popularnością i zaufaniem. Wszystkie ubrania szyte są z materiałów wysokiej jakości w linii damskiej i męskiej. 

Zdjęcia i materiały prasowe pochodzą od właściciela marki. LOKACJA: BRAZYLIA, MODELE: FRIDA GUSTAVSSON, WOUTER PEELEN, FOTOGRAF: MATEUSZ STANKIEWICZ, REŻYSER I OPERATOR: BART POGODA, ZDJĘCIA I VIDEO BACKSTAGE: BART POGODA, STYLISTKA: KARIN SMEDS, MAKE-UP: WILSON, FRYZURY: DANIEL MARTIN, PRODUKCJA: WARSAW CREATIVES 

 

Media