Outdoor Heritage - Zima 2015

  • czwartek, 29 październik 2015 00:00
|  
(0 votes)

Projektanci Reserved postawili w zimowej kolekcji męskiej na zderzenie tradycji z tym, co w modzie najświeższe. Sesja Lookbook świetnie oddaje tą ideę prezentując zarówno ubrania typowo sportowe stworzone z myślą o komforcie, jak i klasyczne elementy takie jak miękkie marynarki i garnitury.

Wiele uwagi poświęcono na wybór wyjątkowych materiałów. Wysoka, jakość tkanin stanowiła dla projektantów priorytet. Sporo miejsca poświęcono także detalom, dzięki czemu kolekcja jest eklektyczna, a zarazem spójna, funkcjonalna. Pojawiają się tu pikowane kurtki w oryginalnym odcieniu czerwieni, spodnie indygo zaprojektowane do garnituru, melanżowe swetry czy kurtko – koszule. W kwestii kolorystyki męska kolekcja koncentruje się na ciemnych odcieniach i tzw. melanżach, które zostały ożywione akcentami mocnego pomarańczu i czerwieni.

W lookbooku można dostrzec echo bardzo różnych inspiracji, od mody college Ameryki lat 50 i 60, przez Rockabilly, styl drwala, po angielskiego dżentelmena. W tym zadziwiającym zestawieniu nie brakuje jednak harmonii, a wszystkie elementy idealnie ze sobą współgrają. Kolekcja jest odważna, ale też bezpieczna. Dużo w niej praktycznych bluz, dresów, puchówek, ciepłych swetrów. Jest nowatorska, ale oparta na klasyce. Te pozornie wykluczające się elementy tworzą doskonale spójną całość, która reprezentuje współczesny kanon męskiej mody najwyższej próby.

INFORMACJE DODATKOWE:

RESERVED to marka modowa, której kolekcje dostępne są w 11 europejskich krajach. Oferuje nowoczesne projekty inspirowane modą ze światowych wybiegów. Zarówno odważne propozycje projektantów jak i ubrania z linii na co dzień, od lat cieszą się popularnością i zaufaniem. Wszystkie ubrania szyte są z materiałów wysokiej jakości w linii damskiej i męskiej. 

Prezentację olekcji oraz wiele cennych informacji znajdziesz na stronie: WWW.RESERVED.COM

Materiały i zdjęcia pochodzą od właściciela marki: Nazwa: Lookbook MĘSKI Zima 2015, Autor zdjęć: Marcin Tyszka, Modelka/Model: Borys / Rebel Models, Stylistka/Stylista: Michał Kuś, Fryzjer: Michał Bielecki, Make-up: Wilson

Media