Wiosenna inspiracja afryką

  • wtorek, 02 luty 2016 00:00
|  
(0 votes)

Kendall Jenner została twarzą jednej z czterech kolekcji MANGO na nowy sezon wiosenny. Ubrania z linii Tribal Spirit to przede wszystkim propozycje inspirowane stylem boho, a także tradycyjnymi, afrykańskimi motywami. Połączenie drukowanych tkanin i zamszu ożywia naturalny naturalny charakter kolekcji. Wiosenno-letnie zestawy prezentują kolory ziemi z takimi jak musztarda, brązy, wielbłąd i piasek. Dostępna też jest duża ilość akcesoriów, w których również widać inspiracje plemionami afrykańskimi.

Marka MANGO uwielbia znane modelki, do tej pory pracowały dla niej m.in. z Kate Moss, Sasha Pivovarova, Anna Ewers, Miranda Kerr i Daria Werbowy. Nadszedł czas na dwudziestoletnią Kendall Jenner, która regularnie prezentuje na wybiegach świata mody nowe kreacje najlepszych marek takich jak Chanel, Bottega Veneta, Fendi i Givenchy. Modelka i celebrytka mimo krótkiego stażu ma już na koncie wiele sukcesów. Młodszą siostrę Kim Kardashian magazyn Time nazwał pod koniec 2015 roku najbardziej wpływową dziewczyną na świecie, obok jej siostry Kylie Jenner.

29 stycznia odbyła się prywatna impreza w niedawno otwartym sklepie w Las Ramblas. Jest to największy sklep z ponad 340 sklepów, które MANGO ma w Hiszpanii i jednym z największych z ponad 2700 sklepów, jakie ma na całym świecie. Kolekcja jest już dostępna od 1 lutego w salonach i sklepie internetowym ANSWEAR. 

INFORMACJE DODATKOWE:

Zdjęcia i materiały prasowe pochodzą od właściciela marki mango.com.

mango_750x200.jpg

Media