Bielizna męska od Davida Beckhama

  • sobota, 20 luty 2016 00:00
|  
(0 votes)

W ramach długoletniej, owocnej współpracy z Davidem Beckhamem, H&M wypuszcza na wiosnę 2016 roku kolekcję Modern Essentials, a teraz linię modnej bielizny.

Ikona stylu i gwiazda piłkarska Davida Beckhama promuje swoim wizerunkiem kolejną linię bielizny męskiej. Starzeje się niczym dobre wino więc nie dziwi nas zatrudnienie Davida w kolejnej kampanii marki H&M.

Poniżej film z poprzedniej jesiennej kampanii H&M z udziałem Davida Beckhama i komika Kevinem Hartem, dzięki czemu mamy okazję spojrzeć na „świat Davida Beckhama” z dużym przymrużeniem oka. Hart gra aktora, który intensywnie przygotowuje się do roli Beckhama.

„Kevin Hart to jeden z najzabawniejszych i najinteligentniejszych facetów, jakich znam. Uwielbiam zaskakiwać w moich kampaniach H&M, a chyba nikt się nie spodziewał, że zobaczy mnie w komediowej roli. Mam nadzieję, że widzowie będą bawić się równie dobrze, jak ja na planie filmowym”, mówi Beckham.

„Możliwość robienia sobie żartów z takiej ikony jak David Beckham to marzenie każdego komika. Kocham modę tak samo jak sport, dlatego udział w kampanii H&M u jego boku to dla mnie świetna zabawa”, mówi Kevin Hart.

INFORMACJE DODATKOWE:

Zdjęcia i materiały prasowe pochodzą od właściciela marki H&M.

Media