Reserved YFL MAN

  • środa, 24 luty 2016 00:00
|  
(0 votes)

W odsłonie Reserved YFL dla mężczyzn sport jest bardzo wyraźny, wyeksponowany dodatkowo przez scenerię kampanii i podtytuł linii o nazwie “Racing vibe”. Estetyka wyścigów samochodowych, która stała się dominującą inspiracją kolekcji, odnosi się do wykorzystanych materiałów i kontrastowej kolorystyki ubrań. Motoryzacyjny klimat implikuje obecność motywów dekoracyjnych, wykorzystanych w nadrukach na odzieży (paski, numery, przeskalowane napisy, geometria). Niebezpośrednio klimat wyścigów - niebezpiecznej rywalizacji i bardzo męskiego hobby - jest też odczuwalny w samych modelach ubrań. Dużo tu odważnych rozwiązań, rzucających się w oczy napisów, oryginalnych fasonów. Sylwetka proponowana w tej linii jest zdecydowanie tradycyjnie wysportowana, męska, momentami “bokserska”: szeroki tors, mocno wyeksponowany kark (wracają małe, ciasne dekolty w bluzach!), i wąskie biodra (koniecznie w luźnych joggerkach). W sesji zdjęciowej, która reklamuje Reserved YFL Man, bohater mimo zdecydowanie męskiego wyglądu, przypomina też mroczno – romantyczny styl postaci kierowcy, granej przez Ryana Goslinga w kultowym filmie “Drive”. W końcu dresy, bluzy i T-shirty YFL Man mają nie tylko pragmatyczne, dzienne zastosowanie. Są także idealną stylizacją na wieczorne wyjście na imprezę.

INFORMACJE DODATKOWE:

RESERVED to marka modowa, której kolekcje dostępne są w 11 europejskich krajach. Oferuje nowoczesne projekty inspirowane modą ze światowych wybiegów. Zarówno odważne propozycje projektantów jak i ubrania z linii na co dzień, od lat cieszą się popularnością i zaufaniem. Wszystkie ubrania szyte są z materiałów wysokiej jakości w linii damskiej i męskiej. 

Prezentację kolekcji oraz wiele cennych informacji znajdziesz na stronie: WWW.RESERVED.COM

Zdjęcia i materiały prasowe pochodzą od właściciela marki. Nazwa: RESERVED YFL MAN, Autor zdjęć: Bart Pogoda, Miejsce: Madera, Modelka/Model: Friedrich Wolf , Stylistka/Stylista: Michał Kuś, Fryzjer: Michał Bielecki, Make-up: Wilson

Media