Mohito Athleisure

  • poniedziałek, 29 luty 2016 00:00
|  
(0 votes)

Moda już dawno zstąpiła z wybiegów i pewnym krokiem wkroczyła do świata sportu. Teraz historia zatacza koło i estetyka, która do tej pory dominowała w salach do ćwiczeń, zaczyna coraz mocniej wpływać na trendy – nie tylko te dyktowane przez ulicę, ale również czerwone dywany.

Zjawisko określane mianem Athleisure to jednak o wiele więcej niż połączenie estetyki casual i glam – to styl życia, który świadomie wybrały kobiety na całym świecie. To właśnie do nich kierowana jest wiosenna odsłona linii Mohito Athleisure.

Kolekcja Mohito Athleisure łączy w sobie funkcjonalność typową dla odzieży sportowej z nowoczesnym designem. Wszystkie modele utrzymane są palecie kolorystycznej łączącej w sobie czerń, neonowy róż oraz modny nadruk pantery. Tworząc linię, projektanci skupili się na jej sportowym przeznaczeniu. Klientki marki znajdą w niej m.in. krótkie sportowe topy, wygodne, a przy tym wciąż bardzo stylowe legginsy, chroniącą od wiatru parkę oraz kurtkę uszytą z metalizującej tkaniny. Stylizacje dopełniają czapka z daszkiem, kolorowe buty oraz pojemna torba sportowa. Wszystkie wyprodukowano z największą dbałością o detale. 

Kolekcja Mohito Athleisure jest dostępna w sprzedaży od marca w wybranych salonach marki oraz w sklepie internetowym Mohito.com

Wraz z piękną Szindy czyli Olą Kowal rozpoczynamy odliczanie do sezonu plażowego! Trzymaj dietę razem z WYBIEG.com i trenuj razem z Mohito Athleisure a pierwsze promienie słońca będziesz mogła przywitać w ciele bogini! Na pierwszy ogień idą uda i pośladki! Zaprezentowane w filmie ćwiczenia są na tyle proste, że bez problemu powtórzysz je w domu. Wystarczy dosłownie kilka minut!

INFORMACJE DODATKOWE:

Marka MOHITO to propozycja dla młodych kobiet kochających modę i ceniących niebanalną miejską elegancję. Projektanci MOHITO tworzą kolekcje z myślą o kobietach pewnych siebie, świadomych swych atutów, pozwalających sobie na odrobinę luzu i nonszalancji w stylowym, kobiecym wydaniu.  Mohito podkreśla kobiecość i proponuje energetyczny look, zgodny ze światowymi trendami mody. W rzeczach Mohito dobrze wygląda się zarówno w pracy jak i w trakcie wieczoru after hours. Szeroka oferta i różnorodność modnych ubrań MOHITO dla kobiet jest dostępna w ponad 200 salonach w Polsce i za granicą..

Zdjęcia i materiały prasowe pochodzą od właściciela marki. Sesja zdjęciowa: Zdjęcia: Marcin Hryniewicz, Modelka: Weronika Hetnar/Model Plus, Stylizacje: Arleta Żak/Mohito, Makijaż: Zofia Krasuska-Kopyt, Włosy: Joanna Patuła/Studio Effect/Gdynia/JOICO, Art Directing: Agnieszka Szpila/Mohito, Brand Manager Mohito: Robert Machałek

Media