Kolekcja Simple CP - RESORT 2016

  • środa, 02 marzec 2016 00:00
|  
(0 votes)

Siła 

Siła to motyw przewodni kolekcji. W tym sezonie marka SIMPLE CP dodała kobietom siły kontrastowymi zestawieniami kolorystycznymi, złotymi akcentami, wyrazistym deseniem, ubraniami będącymi reinterpretacją charakterystycznych elementów męskiej szafy. 

Inspiracje 

Prace amerykańskiego malarza Waltona Forda, który tworzy wielko-formatowe akwarele w stylu naturalistycznym. Jego prace to precyzyjne studium fauny i flory pełne symboli i ukrytych ironii.   

Moda 

Na warsztat wzięto białą bawełnianą koszulę, która w nowej kolekcji przybiera różne formy - od prostej klasycznej do zdekonstruowanej geometrycznej nadającej sylwetce nowego kształtu. Seksowne dwurzędowe dopasowane do sylwetki garnitur, uwodzicielskie maxi rozcięcia, spodnie z kontrastowymi lampasami, asymetria - to hasła klucze.  

Print 

Jednym z mocniejszych akcentów jest graficzny motyw zwierzęcy specjalnie zaprojektowany do kolekcji. W tej interpretacji jest on rodzajem kamuflażu, który pozwala odnaleźć się w miejskiej dżungli, 

Ludzie 

Reinterpretacja znanych krojów, puszczenie oka klasyce, zabawa formą. Wszystkie modele nowej kolekcji zostały zaprojektowane z myślą o komforcie osób je noszących. Ubranie może dodać siły, ale pod warunkiem że jest funkcjonalne i wygodne.  

Emocje 

Za każdym naszym projektem stoją ludzie i ich emocje. Przelane na formę ubrania, nabierają życia noszone przez kobiety Simple.

Zapraszamy również do przeczytania wywiadu z Martyną Gallą, autorką zdjęć kampanii RESORT.

INFORMACJE DODATKOWE:

Kolekcja RESORT 2016 jest dostępna w salonach regularnych Simple CP i na www.simple-cp.com.

Zdjęcia i materiały prasowe pochodzą od właściciela marki. Sesja zdjęciowa: Fotograf – Martyna Galla / Van Dorsen Modelka – Asia Piwka / Model Plus Stylizacja – Damian Adamski Makijaż - Marianna Yurkiewicz Włosy – Emil Zed / Van Dorsen Asystent Fotografa – Zbigniew Szych Koncepcja - Weronika Pietras / Damian AdamskiProdukcja - Zuzanna Ciszewska

Media