Moodo kolekcja wiosna lato 2016

  • czwartek, 03 marzec 2016 00:00
|  
(0 votes)

Najnowsza wiosenna kampania MOODO to ilustracja najgorętszych trendów inspirowanych dziewiczym krajobrazem Morza Śródziemnego. Wyspa Gozo, jedna z najbardziej malowniczych wysp Archipelagu Maltańskiego stanowiła niesamowitą oprawę do zaprezentowania wiosennej kolekcji, dla której granicą była tylko wyobraźnia.  Zapraszamy za jej kulisy …

Sesja w egzotycznym krajobrazie, otwarta przestrzeń i moc żywiołów sprzyjały pracy w atmosferze wysokiego skupienia i profesjonalizmu. Malownicze plaże, urokliwe zakątki a zarazem surowe, zapierające dech w piersiach miejsca widokowe stanowiły bogatą scenerię uprzyjemniającą pracę całej ekipie.

Miejscami idylliczny, niepowtarzalny klimat, nieokiełznana siła żywiołów, i towarzyszący pracy zespołu wyspiarski spokój i luz zaowocowały powstaniem słonecznych, kampanijnych visuali marki. Z całą pewnością maltańska nazwa wyspy, która oznacza „radość” , nastrojowo wpłynęła na pozytywny wizerunek sesji, dzięki czemu cała ekipa emanowała zaangażowaniem bez którego, stworzenie nowoczesnego i kreatywnego wizerunku marki nie byłoby możliwe.

Zapraszamy do obejrzenia lookbooka kolekcji wiosenno-letniej marki Moodo.

Poniżej możecie podglądnąć od zaplecza jak wyglądała gorąca sesja Moodo ss2016, a pod artykułem znajdziecie film promujący najnowszą kolekcję.

INFORMACJE DODATKOWE:

MOODO to marka odzieżowa dedykowana młodym i nowoczesnym kobietom, ceniącym sobie niebanalny styl, komfort i wygodę. Projektanci MOODO tworzą kolekcje z myślą otwartych i inteligentnych kobietach, ciekawych świata, dla których moda to nie tylko wiodące trendy ale również dobra jakość i wygoda użytkowania. Tworzone przez nich projekty mają na celu uatrakcyjniać, wyróżniać i łamać stereotypy codziennego stroju. MOODO to połączenie wiodących trendów z komfortem i przystępną ceną. Kolekcja dostępna w salonach marki oraz na www.moodo.pl. Marka zadebiutowała na polskim rynku dziesięć lat temu, obecnie posiada 130 salonów w całym kraju.

Zdjęcia, film i materiały prasowe pochodzą od właściciela marki i promotora.

Media