Hiszpańska przygoda

  • poniedziałek, 07 marzec 2016 00:00
|  
(0 votes)

Mamy zaszczyt zaprezentować najnowszą kolekcję marki QUIOSQUE na sezon wiosna-lato 2016 (SS2016). W nadchodzącym sezonie w QUIOSQUE znajdziemy wiele kobiecych form i ponadczasowych fasonów. Marka stawia na subtelną gamę kolorystyczną ożywioną energetycznymi akcentami. W kolekcji znajdziemy róż, limonkę, odcienie zieleni i pastele, a także klasyczną czerń, np. w połączeniu z kobaltem. Nie zabraknie też kwiatowych motywów.  Wiele modeli powstało w oparciu o naturalne tkaniny, takie jak len.

Hiszpańska przygoda: za kulisami sesji na sezon Wiosna/Lato 2016

Skaliste klify, bezkresne plaże, bujna roślinność … piękno przyrody niezmiennie inspiruje. Zachwyciło także nas. Dwie hiszpańskie wyspy – Teneryfa i Ibiza – stały się scenerią najnowszej sesji zdjęciowej QUIOSQUE.

Jeśli myślicie, że zdjęcia promujące kolekcję to wyłącznie praca modelki i fotografa – jesteście w błędzie. W sesji bierze udział wiele osób! Na efekt składa się zaangażowanie całej ekipy, w tym producenta, stylisty, fryzjera, wizażystki i wreszcie: fotografa i modelek. Tych osób nie widać na zdjęciach, które oglądamy w katalogu, ale ich obecność na planie sesji jest konieczna.

Aby zrobić wyjątkowe ujęcie trzeba wykazać się dużą kreatywnością, co czasami może być dość… ryzykowne.

Teneryfa i Ibiza to nie tylko piękno przyrody, ale także inspirująca architektura. Znaleźliśmy zarówno miejsca, które zachwyciły nas swoim nowoczesnym, minimalistycznym klimatem, jak i te typowe dla południowych miasteczek: romantyczne, kręte uliczki wijące się wokół starych kamienic.

Hiszpańskie wyspy – różnorodne i pełne kontrastów – stanowiły idealne tło dla wiosenno-letniej kolekcji QUIOSQUE. Podkreśliły jej wyjątkowy i subtelny styl. Pozwoliły pokazać uniwersalny charakter naszych ubrań, w których – niezależnie od miejsca i okoliczności – można wyglądać pięknie i czuć się bardzo kobieco.

INFORMACJE DODATKOWE:

QUIOSQUE to polska marka stworzona dla kobiet, które chcą wyglądać pięknie i czuć się swobodnie w każdej chwili dnia – w pracy i poza nią. Ubrania Quiosque są eleganckie i wygodne, dlatego zawsze stanowią idealny wybór, zarówno do biura, na rodzinną uroczystość jak i na romantyczne spotkanie. 

W swoich kolekcjach QUIOSQUE stawia na ponadczasową klasykę, którą dopełniają nowoczesne elementy. Dopasowane do kobiecej sylwetki kroje sprawiają, że klientki czują się pięknie i elegancko bez względu na wiek - dlatego w Quiosque kupują nie tylko mamy ale i córki. Nasze kolekcje projektowane są tak, aby wzajemnie się uzupełniały a dowolne elementy można było łączyć ze sobą na wiele sposobów – tak jak podpowiada wyobraźnia. 

QUIOSQUE chce, aby każda kobieta czuła, że ubrania Quiosque zostały stworzone specjalnie dla niej – dlatego, najważniejsze przy tworzeniu każdej kolekcji, są marzenia, ambicje i pragnienia klientek. 

Materiały najwyższej jakości, perfekcyjnie skrojone ubrania i porady stylistów w salonie – to wszystko sprawia, że zakupy w Quiosque stają się przyjemnością.

Kolekcja sezonu wiosna-lato 2016 jest dostępna w salonach i w sklepie internetowym QUIOSQUE. Zdjęcia i materiały prasowe pochodzą od właściciela marki.

Media