DIVERSE YOUR LIFE

  • sobota, 09 kwiecień 2016 00:00
|  
(0 votes)

Przedstawiamy damską i męską kolekcję marki Diverse wraz ze zdjęciami i video kampanii wiosna / lato 2016. 

Intensywne doznania od zawsze były wpisane w DNA Diverse, jednocześnie działaniom marki niezmiennie przyświecała różnorodność aktywności, propagowanych przeżyć i doświadczeń. Popularyzowana idea DIVERSE YOUR LIFE obok ekstramalnego Diverse Extreme Team, rozszerza spektrum przekazu brandu o sfery adresowane do osób oczekujących emocji w nieco łagodniejszej formie. Odsłon DIVERSE YOUR LIFE jest tak wiele, jak wielu jest ludzi, jak różne są ich potrzeby i radości. Moga to być drobiazgi - ulubiona kawa, chwila z książką przeczytaną w knajpce lub na ławce w parku...A może większe przyjemności, jak podróż życia...DIVERSE YOUR LIFE toidea, któa przyświeca wszystkim wspieranym przez nas projektom.

Lookbook kolekcji damskiej:

DIVERSE YOUR LIFE to pozytywna energia. To codzienna porcja tego, co dostarcza ludziom szczęście, nadaje życiu kolorów, co motywuje i pozwala iść naprzód, rozwijać się, czy przesuwać granice własnych możliwości.

Lookbook kolekcji męskiej:

Marka Diverse wspiera aktywności adresowane do kobiet, takie które pozwalają kobietom czerpać z życia więcej, rozwijać się i dopełniać swoją osobowość. Diverse kibicuje kobietom, które mają odwagę spełniać pasje i sięgać po marzenia. Te założenia wpisują się w strategię DIVERSE YOUR LIFE, którą firma realizuje od kilku sezonów.

Diverse Your Life jest różnorodny. To ocean niewielkich, codziennych przyjemności w kontraście z ogromnymi i najbardziej karkołomnymi wyzwaniami, nawet tymi dnia codziennego.

W harmonii z ideą Diverse Your Life  została zaprojektowana najnowsza, damska kolekcja limitowana marki - #Knitwearcollection.  Stanowi ona uzupełnienie wiosennej kolekcji regularnej DIVERSE. To linia kilkunastu modeli o modnych fasonach, które projektanci subtelnie naładowali dawką pozytywnego przesłania. Hasła motywujące zostały umieszczonew dyskretnych miejscach na koszulkach, tunikach i sukienkach. STRIVE FOR PROGESS NOT PERFECTION, COLLECT MOMENT NOT THINGS, IT'S GOOD DAY TO HAVE A GOOD DAY „use your wings” to tylko niektóre myśli idei Diverse Your Life.

Kolekcja bazuje na miękkich dzianinach o surowym wykończeniu. Efekt surowego cięcia nadaje kolekcji nieformalnego charakteru, a zastosowana stonowana kolorystyka bazuje na spokojnych, kojących zmysły barwach bieli, czerni i melanżowej szarości. Projektanci szczególnie położyli nacisk na jakość zastosowanych surowców. Zostały one wzbogacone elastanem, dzięki temu miękko układają się na kobiecej sylwetce i swobodnie podkreślają kształty, zapewniając wysoki komfort użytkowania.

INFORMACJE DODATKOWE:

DIVERSE jest jedną z wiodących marek odzieżowych w Polsce. Powstała w 1993 roku i od tego czasu sukcesywnie spełnia niebanalne wymagania ludzi aktywnych, ceniących wygodę, jakość oraz styl. Zespół profesjonalistów tworzy mocny fundament firmy, na który składa się wiele kreatywnych pomysłów i solidnych rozwiązań. Dzięki profesjonalnej pracy projektantów, fasony i kolorystyka kolekcji współgrają z najnowszymi trendami mody na rynku światowym.

O sile marki świadczą chociażby liczne nagrody i wyróżnienia takie jak tytuł CoolBrand Polska, przyznawany marce rozumianej jako obiekt pożądania wśród osób wyznaczających trendy i wywierających wpływ na opinię publiczną; Diamenty Forbesa w rankingu najbardziej wartościowych firm oraz wielokrotne wyróżnienia jako Studencki Produkt Roku.

Diverse jako koncept multibrandowy funkcjonuje w ponad 200 punktach detalicznych zlokalizowanych na terenie Polski. Bogata oferta obejmuje produkty marki Diverse, CLTN oraz Iridium. Każda z marek dedykowana jest odrębnym i zróżnicowanym wymaganiom naszych klientów.

Sklepy marki Diverse funkcjonują w oparciu o najwyższe standardy sprzedaży, gwarantujące efektywne działanie oraz nadające placówce niepowtarzalny charakter. Diverse posiada ofertę zlokalizowaną również w najbardziej strategicznych obszarach Europy i sukcesywnie rozwija swoją ofertę o nowe rynki.

Zdjęcia i materiały prasowe pochodzą od właściciela marki Diverse.

Media