Reebok ZPump Fusion 2.0 & Classic

  • wtorek, 12 kwiecień 2016 00:00
|  
(0 votes)

Marka Reebok w sezonie wiosna - lato 2016 prezentuje najnowszą odsłonę swojej kultowej technologii Pump w butach ZPump Fusion 2.0. Produkt został stworzony dla wszystkich tych, którzy podczas swoich treningów biegowych chcą przekraczać własne granice i dzięki temu czerpać z nich jeszcze więcej energii!

Na świecie jest 14 miliardów stóp, z czego nawet Twoje dwie różnią się od siebie nawzajem. Większość butów sportowych projektowana jest w taki sposób, aby dopasować się do standardowej stopy i uniwersalnej tabeli rozmiarów. Prawda jest jednak taka, że coś takiego jak „standardowy but” do biegania nie istnieje. Dlatego czas na prawdziwą rewolucję Pump!

ZPump Fusion to ukłon marki Reebok w kierunku najważniejszego ogniwa każdego Twojego biegu – Twojej stopy. ZPump Fusion to jedyne buty na rynku, które dają nieograniczone możliwości personalizacji.

Teraz swoją premierę ma druga wersja modelu, która jeszcze lepiej dopasowuje się do Ciebie dzięki ulepszonej konstrukcji komory powietrznej PUMP oraz stabilizującej i lekkiej cholewce PowerFrame. Unowocześnieniu uległa również podeszwa, która zapewnia maksymalną kontrolę podczas skrętów i hamowania. Pianka wzbogacona dwutlenkiem węgla gwarantuje niespotykany komfort podczas dynamicznych, miejskich wyścigów z samym sobą. 

Uatrakcyjniony został również design buta, a różnorodna paleta kolorystyczna produktu pozwala na stworzenie oryginalnej stylizacji, która sprawdzi się nie tylko na ścieżce biegowej, ale także podczas aktywnego dnia w pracy.

Gotowy, do startu, START!

Poniżej kolekcja Reebok classic:

INFORMACJE DODATKOWE:

Zdjęcia i materiały prasowe pochodzą od właściciela marki Reebok.

Media