PARFOIS - TRIBU

  • poniedziałek, 14 marzec 2016 00:00
|  
(0 votes)

TRIBU

Wyrusz z nami w podróż do dzikiej, plemiennej Afryki razem z najmodniejszymi akcesoriami z kolekcji PARFOIS SS16.

Inspirowana kolorami sawanny i nieprzebytych lasów Afryki kolekcja emanuje przepychem i bogactwem. Podszewki torebek opowiadają historie plemienne z lampartami w roli głównej, ukazują wzory inspirowane afrykańskimi tradycjami, ich kolory są pełne ciepła, a cała kompozycja ma jednocześnie nowoczesny, miejski wygląd.

Ta buntownicza i przepełniona duchem przygody tematyka znajduje odzwierciedlenie w następujących akcesoriach: torby typushopper – dwustronne z wewnętrznym portfelem, listonoszki w różnych rozmiarach, kopertówki, które sprawdzą się zarówno jako torebki na dzień, jak i na wieczór. Torebki charakteryzują się bogactwem wzorów i materiałów, mają aplikacje z kamieni, hafty, koraliki, frędzle, wzory etniczne i zwierzęce, które doskonale łączą się z takimi materiałami jak wytłaczana skóra.

Biżuteria etniczna i oversize, w kolorze antycznego złota, z piórami, z naturalnymi kamieniami i koralikami, podkreśla egzotyczny charakter kolekcji i sprawia, że akcesoria wyglądają jak robione ręcznie.

Więcej aktualności o ofercie i sklep online znajdziesz tutaj.

INFORMACJE DODATKOWE:

Zdjęcia i materiały prasowe pochodzą z serwisu PARFOIS.

Media