Street fashion man ss16

  • wtorek, 15 marzec 2016 00:00
|  
(0 votes)

Zdjęcia z kampanii epatują męskością w super stylowym wydaniu. Bardzo atrakcyjny, mocny i męski look stworzono za pomocą miękkich tkanin, łagodnych krojów i jasnych kolorów. Sylwetki linii “Primal futurism” jak nazwano linię, zdecydowanie nawiązują do klasyki casual, są jednak mocno unowocześnione. Przykładem mogą być spodnie “chinosy” o nieco luźniejszym fasonie i nieznacznie zwężających się nogawkach. Krój, który kojarzymy kojarzymy z modą późnych lat 70, i kultowymi filmami tej dekady, a także stylem Ala Pacino i Harrisona Forda z tamtych czasów. Modny mężczyzna Reserved jest współczesną reinterpretacją looku tych kultowych postaci. Charakter kolekcji nadają kolory: w większości ciepłe i jasne, gdzieniegdzie okraszone mocniejszym burgundem czy granatem. Paleta w całości sprawia jednak wrażenie bardzo letniej, jasnej i wyrazistej, mimo przewagi kolorów rozmytych. W ramach “Primal futurism” znalazły się też efektowne elementy sportowe w postaci kurtek, dresów, bluz i dodatków.

INFORMACJE DODATKOWE:

RESERVED to marka modowa, której kolekcje dostępne są w 11 europejskich krajach. Oferuje nowoczesne projekty inspirowane modą ze światowych wybiegów. Zarówno odważne propozycje projektantów jak i ubrania z linii na co dzień, od lat cieszą się popularnością i zaufaniem. Wszystkie ubrania szyte są z materiałów wysokiej jakości w linii damskiej i męskiej. 

Prezentację kolekcji oraz wiele cennych informacji znajdziesz na stronie: WWW.RESERVED.COM

Zdjęcia i materiały prasowe pochodzą od właściciela marki. Nazwa: RESERVED STREET FASHION MAN, Autor zdjęć: Marcin Tyszka, Miejsce: Madera, Modelka/Model: Tommy Dunn @Kult, Stylistka/Stylista: Michał Kuś, Fryzjer: Michał Bielecki, Make-up: Wilson

Media