London look - luz i swoboda

  • środa, 30 marzec 2016 00:00
|  
(0 votes)

Pepe Jeans jak zwykle wyznacza trendy w modzie. Projektanci Pepe Jeans są różnej narodowości i pochodzą z różnych kultur, ale jedno ich łączy. Jest to inspiracja Londynem, jego niepowtarzalnym urokiem, różnorodnością i ciepłą atmosferą. Ubrania Pepe Jeans w pełni oddają ten klimat. Cechuje je wyczucie czasu i stylu, odwaga w eksperymentowaniu oraz innowacyjne materiały i kroje. Choć są szyte w różnych krajach, zawsze odpowiadają najwyższym standardom marki. W obecnym sezonie wiosenno-letnim twarzą kampanii została Georgia May Jagger, której linie mogliśmy oglądać wcześniej w kampaniach Reserved

Kolekcje Pepe Jeans są tworzone z myślą o ludziach lubiących zmiany, ceniących wygodę i niepowtarzalny styl. Dla uczniów i studentów, młodych profesjonalistów, liderów pokolenia, którzy interesują się modą, muzyką, sztuką i nowymi trendami we wszystkich sferach kultury. Londyńska marka ubiera jak zwykle zarówno rodziców jak ich dzieci, te młodsze i te nieco starsze.

INFORMACJE DODATKOWE:

Marka Pepe Jeans London jak sama nazwa świadczy jest nierozerwalnie związana z Londynem i ulicą Portobello Road. To właśnie jej niepowtarzalna atmosfera zainspirowała Nitina Shaha, który w 1973 roku postanowił szyć dżinsy z oryginalnymi metkami. Pomysł ten okazał się tak dobry, że dwa lata później bracia Shah, Nitin, Arun i Milan założyli firmę PEPE (UK) LTD. W 1983 roku rozpoczęła się ekspansja Pepe Jeans, najpierw do Irlandii, a potem do Europy Kontynentalnej, Stanów Zjednoczonych i Azji. Dziś Pepe Jeans jest jedną z najważniejszych marek odzieży dżinsowej w niemal wszystkich krajach europejskich. Obecnie w Europie istnieje już ponad 70 sklepów. Planowane jest utworzenie nowych salonów w Ameryce Łacińskiej, na Bliskim Wschodzie i w Azji. Wystrój wnętrza każdego sklepu, choć odpowiada tej samej estetyce, zawsze nawiązuje do miejsca, w którym się znajduje.

Kolekcje Pepe Jeans prezentują takie sławy jak Sienna Miller, Cristiano Ronaldo, Alexa Chung, Jesus LuzJason Priestley, Vanesa Lorenzo, Natalia Vodianowa, Laetitia Casta, Tyson Ballou, Cara Delevingne, Eddie Campbell, Bridget Hall, Anne Vyalitsyna, Marta Dyks, James Jagger W kampaniach reklamowych marki biorą udział znani fotograficy, jak Bruce Weber, Steve Hiett, Carter Smith.  Pepe Jeans London to jedyna marka odzieżowa świata, która została zaproszona do współpracy z Fundacją Andy Warhola, najwybitniejszego współczesnego plastyka amerykańskiego. Pepe Jeans London od lat sponsoruje Team Formuły 1 Red Bull Racing. 

Zdjęcia i materiały prasowe pochodzą z serwisu Pepe Jeans London. Zdjęcia: DANIEL JACKSON | Modele: GEORGIA MAY JAGGER & SIMON NESSMAN

Media