Caterina - jesień zima 2016

  • poniedziałek, 08 sierpień 2016 00:00
|  
(0 votes)

Backstage Caterina JESIEŃ-ZIMA 2016/17

Mija 25 lat od kiedy marka Caterina ubiera Polki, które cenią sobie elegancję i wyrafinowanie. Nienaganne kroje oraz piękne tkaniny to jej wyróżnik, dzięki czemu, z sezonu na sezon zdobywa coraz większe grono klientek. Dziś marka Caterina zaprezentowała ujęcia zza kulis swojej najnowszej sesji zdjęciowej, które wykonał Jakub Jóźwicki.  

Jak będzie wyglądał nowy sezon wg jednej z czołowych firm odzieżowych z segmentu premium? O tym będziemy mogli przekonać się już na niebawem, kiedy marka zaprezentuje swoją nową sesję zdjęciową. Już po zdjęciach z backstage’u widać wyraźnie, że Caterina z sezonu na sezon odmładza swoje kolekcje, niemniej jednak nie zabraknie również klasycznych modeli, z których marka słynie.

Dwudniowa sesja zdjęciowa odbyła się w Living - Garden House projektu pracowni Roberta Koniecznego KWK Promes. Za obiektywem aparatu stanął Mateusz Stankiewicz, który wielokrotnie już współpracował z marką Caterina. Twarzą kampanii ponownie została Justyna Stolarczyk, z nowojorskiej agencji Women Management. Nad stylizacjami czuwała Marta Kalinowska, jedna z czołowych stylistek w Polsce. Do wykonania makijażu marka zatrudniła Izabelę Wójcik, zaś Piotr Wasiński odpowiadał za stylizację fryzur. Produkcją backstage’u zajął się Jakub Jóźwicki, a za produkcyjną całość odpowiadała agencja Van Dorsen Artists.

INFORMACJE DODATKOWE:

Caterina to jedna z czołowych firm polskiego rynku mody. Istnieje od 1991 roku i przez ten czas zdobyła nie tylko uznanie i lojalność klientek, ale stała się liderem w branży odzieży damskiej na polskim rynku mody. Jest ekskluzywną marką skierowaną do Pań, które są świadome swojej kobiecości, a w ubiorze cenią przede wszystkim jakość i styl. Firma osiągnęła sukces dzięki zaangażowaniu i staranności, z jaką od samego początku przygotowywała kolekcje. Polki to bardzo wymagające konsumentki, dlatego projektanci marki uważnie śledzą ich oczekiwania, potrzeby oraz zmieniające się trendy w modzie.

Kolekcje marki Caterina cechuje doskonała jakość wykonania i szlachetne tkaniny sprowadzane prosto z Włoch. Każdego roku powstają dwie autorskie kolekcje, przygotowywane przez profesjonalny zespół projektantów i stylistów. Do każdej z nich starannie dobierane są dodatki: torebki, buty, paski
i biżuteria. Najważniejsze jednak dla marki są kobiety, dlatego w kolekcjach marki to kobiecość inspiruje modę.

Caterina to marka kobiet spełnionych.

Zdjęcia i materiały prasowe pochodzą od właściciela marki Caterina.

Backstage kolekcji Caterina aw2016: Foto: Mateusz Stankiewicz / AFPHOTO , Stylista: Marta Kalinowska , Fryzury: Piotr Wasiński / Van Dorsen Artists, Makijaż: Izabela Wójcik /Van Dorsen Artists, Modelka: Justyna Stolarczyk/Women Management, Backstage: Jakub Jóźwicki, Produkcja: Van Dorsen Artists

 

Media