Teva & Han Kjobenhavn

  • wtorek, 23 sierpień 2016 00:00
|  
(0 votes)

Kolekcja Teva & Han Kjøbenhavn, adresowana do mężczyzn wzbudza zainteresowanie na całym świecie, zwłaszcza, że „tuningowi” mają zostać poddane najbardziej rozpoznawalne sandały wszechczasów. Co wyniknie z połączenia klasycznego już stylu i modernistycznego buntu duńskich projektantów? Z okazji 30. jubileuszu marka Teva przedstawia swoją nową odsłonę. Pojawią się nowe męskie formy: podeszwa zamienia się w koturn, a jedno z zapięć przywodzi na myśl wikińsko-gladiatorską wariację. Kolekcja już w czerwcu będzie dostępna w jednym z warszawskich salonów.

Efektem współpracy Teva x Han Kjøbenhavn jest sześć wyjątkowych modeli. Duński duet podkreślił w nowej kolekcji dotychczasowy nacisk Tevy na komfort i wygodę. Zredefiniował jednak skandynawski styl rodzimych projektantów, pokazując że minimalizm może być bezkompromisowy, a estetyka chłodnych i czystych barw pełna indywidualnego charakteru. Pozorną surowość przełamują nowe męskie formy: podeszwa zamienia się w lekki koturn, a jedno z zapięć przywodzi na myśl wikińsko-gladiatorską wariację. Nie brakuje również ukłonu ku naturalnym materiałom, a każdy model zaskakuje świeżością. Projektanci osobiście wybrali europejskie sklepy, w których będzie dostępna ich limitowana linia obuwia- w Polsce tego zaszczytu dostąpi jedynie warszawski salon WS2 Chmielna 20.

W czwartek, 28 lipca marka Teva zaprezentowała unikalną kolekcję, stworzoną we współpracy  z duńskim duetem Han Kjøbenhavn, która jest zaadresowana do mężczyzn. Co wynikło z połączenia klasycznego już stylu i modernistycznego buntu duńskich projektantów? O tym mieli okazję przekonać się goście, zaproszeni na pokaz kolekcji i otwarcie salonu Chmielna 20 LAB.  Zgromadzeni dziennikarze i styliści z różnych magazynów, w tym z Playboya, CKM, Mody w Polsce, Show czy Avanti, podziwiali zaprezentowane modele przy lampce szampana i płynącej z głośników muzyce.

Wybrane modele z kolekcji lifestyle dostępne na www.butsklep.pl oraz www.zolando.pl.

banners_2007 728x90 Image Banner 728 x 90

sport_ona_728 x 90

INFORMACJE DODATKOWE:

Więcej informacji na http://www.teva-eu.com/. Katalogi LOOKBOOK sandałów TEVA: ogólny katalog TEVA lifestyle TEVA

W artykule wykorzystano zdjęcia, filmy i materiały prasowe pochodzące od właściciela marki TEVA.

Media