Zimowa kampania Reserved Kids

  • środa, 26 październik 2016 00:00
|  
(0 votes)

Kreatywne wykorzystanie motywów estetyki Skandynawii i dalekiej Północy zaowocowało miękką, ciepłą i pełną różnorodnych faktur kolekcją. Projektanci Reserved połączyli w niej funkcje praktyczne odzieży z ulubionymi motywami dekoracyjnymi dzieci. Niebanalne inspiracje, modne tkaniny, nacisk na prostotę i odrobina wyobraźni wystarczą, by dziecięce ubranka przemienić w coś, co jest przyjemne nie tylko dla oka, ale też po prostu wygodnie się nosi. Odzież dziecięca z kolekcji zimowej Reserved idealnie spełnia te wymagania. Dominuje w niej styl casual, w jasnej, pastelowej kolorystyce przełamanej mocniejszymi akcentami granatu. Wrażenie ciepła i miękkości uzyskano dzięki starannie dobranym tkaninom (dobrej jakości bawełnie, dzianinie, sztucznym futerkom), ale też dzięki surowej palecie barw i selekcji materiałów wykończeniowych.

W dziewczęcej kolekcji lekki tiul, przezroczyste cekiny i srebrzyste nadruki wprowadzają nastrój bajkowej zimy. Równoważą przytulną miękkość materiałów, z jakich wykonano bluzy, sukienki, kamizelki. Podobnie jest w linii chłopięcej, gdzie grube sploty swetrów, mięsista bawełna, drewniane guziki i przyjemna flanela zestawione są z motywami, które budzą zdecydowanie chłodne skojarzenia. Zabawa projektantów w kontrasty (ciepło / zimno, mat / błysk, gładko / puszyście) sprawia, że kolekcja jest ciekawa, trójwymiarowa, pobudzająca dziecięce zmysły.

Do głównych inspiracji definiujących kolekcję Reserved Kids w tym sezonie należy polarny świat i zimowa Alaska. U chłopców nadruki na T-shirtach często nawiązują do rzeczywistości polarnych odkrywców. Stylistyka ilustracji odzwierciedla aktualne trendy, nawiązuje do sztuki naiwnej, grafik retro i twórczości samych dzieci. Ostatnim motywem dekoracyjnym, jaki przewija się w kolekcji, są płatki śniegu, a także zwierzęta: łabędzie, niedźwiedzie polarne i lisy.

INFORMACJE DODATKOWE:

RESERVED to marka modowa, której kolekcje dostępne są w 11 europejskich krajach. Oferuje nowoczesne projekty inspirowane modą ze światowych wybiegów. Zarówno odważne propozycje projektantów jak i ubrania z linii na co dzień, od lat cieszą się popularnością i zaufaniem. Wszystkie ubrania szyte są z materiałów wysokiej jakości w linii damskiej i męskiej. Prezentację kolekcji oraz wiele cennych informacji znajdziesz na stronie: WWW.RESERVED.COM

Zdjęcia i materiały prasowe pochodzą od właściciela marki. Zdjęcia kolekcji Nazwa: ZIMOWA KAMPANIA RESERVED KIDS, Autor zdjęć: Artur Wesołowski, Stylistka/Stylista:zespół kreatywny Reserved

 

Media