New Collection, New Face, New Concept!

|  
(0 votes)

W ostatni wtorek odbyła się prezentacja najnowszej kolekcji RESERVED. Na imprezie pojawiło się wiele znajomych twarzy. Z najnowszą propozycją marki zapoznały się m.in.: Natasza Urbańska, Joanna Horodyńska, Maffashion, Jessica Mercedes, Maciej Sieradzki, Kamila Szczawińska, Maciej Musiał, Stanisław Karpiel Bułecka, Monika JAC Jagaciak, Ilona Felicjańska, Zofia Ślotała i wiele innych.

W industrialnej przestrzeni Soho Factory stworzony został nietypowy wybieg w postaci 3 piętrowej konstrukcji, na którym modelki zaprezentowały ubrania na sezon A/W 14- 15. Po pokazie na scenie wystąpił zespół Oh Land! Niezwykle żywiołowa duńska piosenkarka, na stałe mieszkająca w Nowym Jorku, podczas występu ubrana była w sweter z kolekcji marki. W trakcie imprezy, na ogromnych ekranach LEDowych, po raz pierwszy pokazane zostały efekty współpracy RESERVED z Georgią May Jagger, która jest twarzą marki w sezonie jesień – zima.

Razem z nową kolekcją ruszyła również nowa kampania RESERVED pt. „Let’s Fashion”. Lets’s fashion to zaproszenie do zabawy modą, poszukiwań własnego stylu i kreowania maksymalnie indywidualnego looku. Let’s fashion to konceptualne podejście: spontaniczne stylizacje, nowoczesny krój, intrygujące i świeże propozycje kolorystyczne.

Zapraszamy do zapoznania się z relacją zdjęciową z wydarzenia! Na dole strony przedstawiamy wideorelację z pokazu.

INFORMACJE DODATKOWE:

RESERVED to marka modowa, której kolekcje dostępne są w 11 europejskich krajach. Oferuje nowoczesne projekty inspirowane modą ze światowych wybiegów. Zarówno odważne propozycje projektantów jak i ubrania z linii na co dzień, od lat cieszą się popularnością i zaufaniem. Wszystkie ubrania szyte są z materiałów wysokiej jakości w linii damskiej i męskiej. 

Zdjęcia i materiały prasowe pochodzą od właściciela marki.

Media