Elegancja to dobry gust oraz szczypta odwagi.

  • czwartek, 03 marzec 2016 00:00
|  
(0 votes)

Marka po raz kolejny oferuje ubrania dla kobiet, które śmiało podążają za światowymi trendami oraz cenią sobie dobre krawiectwo. Kolekcja składająca się z kilkudziesięciu sylwetek, pełna jest unikatowych ubrań. Kombinezony, sukienki, żakiety czy bluzki – wszystkie zaprojektowane zostały w oparciu o proste konstrukcje. Nutę ekstrawagancji wprowadzają ciekawe wzory tj. krata, czerwone pasy oraz motyw kwiatowy. Marka EZURI postawiła na prostą kolorystykę opartą na bieli, czerwieni czy granacie. Taka kombinacja sprawia, iż najnowsza kolekcja idealnie wpisuje się w klimat nadchodzącego sezonu.  

Ubrania wykonywane są z wysokiej jakości materiałów, które doskonale spełniają swoją funkcję. Nie bez znaczenia projekty EZURI wybrały gwiazdy tj. Justyna Steczkowska, Małgorzata Rozenek czy Barbara Kurdej-Szatan. 

Zdjęcia do kampanii zrealizowano w Miami.

INFORMACJE DODATKOWE:

Ezuri to marka odzieżowa, która bazuje na 20-letnim doświadczeniu firmy E.Levy, znana jest również ze swego kunsztu produkcyjnego. Kolekcje przez nią zaprojektowane sprostają wymaganiom nawet najbardziej wymagającym kobietom. Subtelność oraz szyk – tak w skrócie można opisać najnowszą kolekcję EZURI na sezon wiosna-lato 2016. Ubrania sprzedawane są na stronie internetowej www.ezuri.pl.

Zdjęcia, film i materiały prasowe pochodzą od właściciela marki.

Media