Dr Martens

  • wtorek, 26 kwiecień 2016 00:00
|  
(0 votes)

Na przestrzeni dziejów Dr Martens, marka została zaadaptowana przez różne indywidua, osoby fizyczne, muzyków i grupy kulturowe.Wszyscy noszący te kultowe buty to ludzie, którzy wyróżniają się z tłumu w swój własny unikalny sposób, a wielu z nich sposobowi wyrażania światopoglądu zawsze towarzyszy para Dr Martens. Kampania wiosna - lato 2016 celebruje właśnie takie indywidualności; od nowych użytkowników aż do tych, którzy byli z marką od zawsze.Są to autentyczne postacie, którym przyświecają pewne idee, to 16 osób, które noszą buty z dumą i pasją.Dla każdej z nich  Dr Martens są znakiem wartości, dla których warto żyć.

Ujęcia z kampanii, w których wzięli udział m.in. zespół Phony PPL, brytyjska blogerka modowa Kavita z She Wears Fashion, kwiaciarka Jocelyn i dyrektorzy kreatywni  Jalan i Jibril z Durimel zostały wykonane przez Jamesa Pearsona Howesa (www.JamesPearsonHowes.com). Fotografia Jamesa ma charakter reportażu, w którym pokazano tych ludzi w ich własnych środowiskach.

Nowa kolekcja wiosenno-letnia jest tak zróżnicowana, jak klienci Dr Martens, z nowymi elementami klasycznych stylów, jak również z zupełnie nowymi modelami z silnym naciskiem na lekkie materiały i funkcjonalność w noszeniu.  W tym sezonie marka proponuje także szeroki wybór sandałów, które zyskały na popularności w ciągu kilku ostatnich sezonów. 

Asortyment ponad 100 różnych modeli butów i sandałów oferuje prosto do domu Zalando i Answear. Kolekcja Dr Martens obejmuje modele dla kobietdla mężczyzn, a nawet dla dzieci.

DR Martens

DARMOWA dostawa i zwrot!

INFORMACJE DODATKOWE:

Zdjęcia, video i materiały prasowe pochodzą od właściciela marki Dr Martens. SHOP with Dr Martens.

DR Martens

 

Media